Сапери ДСНС знищили 19 боєприпасів на Херсонщині: робота триває
Журналіст
Ганна Ткач
02.12.2025 - 19:02
408 переглянули
Як повідомляє МВС: Сапери ДСНС Запоріжжя активно працювали на деокупованих територіях Херсонщини, де вони знищили 19 боєприпасів та очистили понад 14 гектарів української землі. Ці фахівці виконують небезпечну роботу, ризикуючи власним життям, але це дозволяє забезпечити безпеку та комфорт для місцевих жителів. Нам важливо висловити їм подяку за відданість та професіоналізм!
Наші фахівці кожен день знаходять та усувають вибухонебезпечні предмети, забезпечуючи безпеку в громадах. Ми висловлюємо їм щиру вдячність за їхню роботу!
Звертаємо увагу, що у разі виявлення підозрілих предметів необхідно негайно повідомити спеціалістів за номером 101.
Читайте також
Гондурас купує в України дрони для контролю кордонів
вчора, 22:56
78 переглянули
Трамп назвав Італію та Німеччину поганими союзниками НАТО
вчора, 16:08
88 переглянули
Журналіст, який першим написав про роман Путіна з Кабаєвою, помер у Ризі
вчора, 13:44
87 переглянули

