СБУ дало відповідь стосовно концерту Моргенштерна в Україні

Скандальний російський виконавець Моргенштерн (Алішер Валєєв) збирається дати концерти в Києві, Харкові та Запоріжжі. Але чи вдасться йому це зробити?

Про це розповіли у прес-службі СБУ.

Позиція СБУ ґрунтується на висновках лінгвістичної експертизи, яка підтверджує, що "творчість Моргенштерна" пропагує культ насильства й жорстокості, поширення та вживання наркотичних засобів і психотропних речовин. Моргенштерн створює загрозу нацбезпеці України.

"Це дає передумови для конфліктних ситуацій по відношенню до організаторів та учасників концерту за його участі", - сказали у Службі безпеки України.

У вересні цього року СБУ додатково інформувала відповідні органи України про заплановані ним концерти на території нашої держави. Перебування особи в "списку Мінкульту" автоматично забороняє будь-яку концертну діяльність у нашій країні.

"Таким чином, будь-які гастролі Моргенштерна на території України - заборонені", - сказали нам у СБУ.

Зауважимо, що на сайтах, які розповсюджують квитки, ще досі "красуються" афіші з лицем Моргенштерна. Наразі невідомо, чи мають понести яку-небудь відповідальність організатори потенційних концертів Моргенштерна в Україні.

До Львову чи Івано-Франківська, наприклад, артист чомусь їхати боїться. Не ризикує анонсувати концерти й в Одесі.