Серед криги в легких сукнях: Даша Астаф'єва показала кліп, знятий в Ісландії

Смілива співачка позувала на холоді в легких сукнях

Яскрава представниця українського шоу-бізнесу Даша Астаф'єва представила відео на пісню "Біла сорочка". Режисером кліпу став Іван Кваша, а самі зйомки проходили в країні вражаючих видів і крижаної безмовності — Ісландії.

Як розповідає співачка, "Біла сорочка" — це єдина відеоробота в її творчому "багажі", на яку спочатку не було ідеї: лише стан, який і хотілося передати глядачеві, пише видання INKORR.com

“Так склалося, що я опинилася в Ісландії в компанії творчих людей. Я дуже вдячна, що у всіх нас був єдиний настрій зняти гарну і, мені здається, дійсно масштабну роботу! Після неї я розумію, що мальовничі місця у поєднанні з текстом, сенсом і виконаною роботою дають такий приголомшливий результат!" — прокоментувала Даша.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Бікіні та сукня-сітка: Настя Каменських показала модний літній образ

Для Астаф'євої це було першою подорожжю в Ісландію, пов'язаною зі стихійними відкриттями в життя.

“Неможливо описати словами, які переживання в мене були всередині, але все це відчувається у відео. Мені хотілося передати чистоту і справжню енергію моменту, щоб кожен відчув це, знайомився, дізнавався і цінував момент у своєму житті", - зазначила артистка.

Важливим є й те, якою саме співачка виникне в кадрі. Їй, по суті, вдалося зробити практично неможливе: у легкому повітряному одязі "протистояти" неймовірному холоду "Країни льодів". Цим вона підкреслила ідею того, що за будь-якою красою стоїть боротьба з випробуваннями.

“В Ісландію я взяла з собою просто валізу речей, які відгукнулися мені за станом душі на той момент і складали змістом пісні. Звичайно, все дуже змінилося! Те, чого ми не знаємо, в підсумку виявляється зовсім іншим... Мені хочеться, щоб все побачене у відео глядачі асоціювали з якимось моментом свого життя!" - поділилася Астаф'єва.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментувати: