Що потрібно знати про шиномонтаж

Машина, як жінка, примхлива, вимоглива, ніжна, сувора. Вона потребує постійного догляду, для того, щоб виглядати привабливою на дорозі. Чоловіки і жінки за кермом автомобіля по-різному поводять себе на дорозі: починаючи від швидкості в русі, та закінчуючи доглядом за транспортом. Більшість мужчин полюбляють проводити свій вільний час під машиною, перебираючи запчастини, постійно тюнінгуючи її. Жінки навпаки, довіряють своє авто досвідченим професіоналам, а не самотужки намагаються проводити ремонтні роботи. Єдине у чому погоджуються чоловіки та жінки так це у тому, що шиномонтаж в Киеве Винкорд – це дійсно професійно та якісно.

Чому саме так? Тому що, коли водій привозить свій транспорт до майстерні, то досвідчений оператор перш за все проводить первинний огляд каркасу та шорсткування(зрізання залишків старого протектора), обробляє та ремонтує пошкоджені ділянки та заповнює їх в рівень з контуром шини, далі проводить операцію з накладення протектора на підготовлений каркас та проводить остаточну інспекцію шини (перевірка готового колеса на інспекційному оглядовому верстаті та нанесення спеціального розчину, завдяки якому продовжується термін служби і зменшується вплив зовнішніх факторів).

Звертаючись до шиномонтажної станції водій значно економить кошти відновлюючи шину чим купуючи нову. До того ж каркас шини може бути неодноразово відновлений та на ньому можна встановлювати різні типи протекторної стрічки длярізних експлуатаційних умов. До того гарантійний термін експлуатації відновленої шини 1 рік або 60 тисяч кілометрів пробігу. А зважаючи на якість вітчизняних доріг, це гарний термін гарантії.

Таким чином, можна самостійно встановлювати магнітолу, чистити та змащувати запчастини, та займатися іншими дрібницями, але відновлювати шини варто на спеціалізованих станціях. Тому, що від якості шини, в більшій мірі, залежить життя водія та пасажирів.

 

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!