Що таке машини-райдери?

Традиційні пристосування для прибирання - віники, швабри, відра і ганчірки для підлоги - стрімко йдуть в минуле. Особливо актуально це для нежитлових приміщень. Все рідше в офісах, великих залах і магазинах можна побачити прибиральниць-пенсіонерок, які миють підлогу намотаною на швабру ганчіркою з мішковини. Сьогодні їм на зміну все частіше приходить сучасна клінінгова техніка - різноманітні пилососи для підмітання та миття підлоги ipc.in.ua.

Миття підлоги - ідеальний варіант для глибокої чистки і миття великих площ (підлог в торгових центрах, спортзалах, виставкових і концертних залах, офісних будівлях, виробничих приміщеннях тощо), а також для підготовки поверхонь для подальшої полірування. Вони чудово підходять для прибирання килимового, кахельного, мармурового і кам'яного покриттів, лакованого паркету і покритого лінолеумом підлоги. Як правило, очищення проводиться з додаванням  хімічних засобів, які наносяться на вбудовані змінні щітки різного ступеня жорсткості. За щітками розташований гумовий скребок, з-під якого після механічної обробки підлоги брудна вода з миючими засобами збирається в бак-утилізатор за допомогою вакуумної насадки.

Більшість полемічних машин мають досить значну вагу, проте не дивлячись на це вони надзвичайно маневрені і ефективні. Крім того, вони досить прості в управлінні і під час прибирання вимагають присутності лише однієї людини (оператора), що істотно підвищує продуктивність праці.

На сьогоднішній день існує декілька видів полемічних машин:

Миття підлоги, що працюють від мережі (230 В). За допомогою шнура підключаються безпосередньо в мережу. Це найбільш економічний варіант техніки подібного типу. Головна перевага - необмежений час роботи. Однак необхідність використання кабелю створює деякі незручності під час роботи, обмежуючи радіус пересування.

Автономні (акумуляторні) миття підлоги - оснащені комплектом акумуляторних батарей і зарядним пристроєм. Завдяки високому рівню безпеки, ефективності і зручності експлуатації набули широкого поширення і популярність. Мабуть, єдиний істотний недолік такої техніки - обмеженість часу роботи.

Миття підлоги з сидінням для оператора. Відмінний варіант для швидкого та якісного прибирання навіть найбільших площ. Для забезпечення тривалої і безперебійної роботи оснащуються акумуляторами великої потужності. Управління машиною здійснюється за допомогою керма і педалей.

Миття підлоги розрізняються і за типом щіток. Найбільш поширеним варіантом є циліндричні (валикові) щітки. Найкраще вони підходять для очищення килимових покриттів, а також рельєфних поверхонь (наприклад, вони ефективно видаляють забруднення зі стиків плитки).

Дискові щітки ідеально підходять для очищення гладких рівних підлог без перепадів висот. У полемічних машинах з такими щітками часто для найбільшої ефективності передбачається кілька рівнів притиснення робочих поверхонь.

Отже, якщо ви хочете швидко і без усяких зусиль прибрати велику площу, то найкращим помічником стануть машини-райдери.

 

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

10