Що таке паперовий квіллінг?

Мистецтво має тенденції постійно змінюватись. Популярність творчої діяльності є циклічною. Паперовий квіллінг також мав подібний підйом. Останні кілька років ми бачили, як митці повертаються до ремесла, коріння якого мають багато століття. Що ж таке паперовий квіллінг? Квіллінг - це мистецтво маніпулювати та розташовувати невеликі смужки паперу в детальні конструкції. Залежно від бажаної форми та зовнішнього вигляду, її можна закатати, закрутити, скрутити та завити. Клей використовується для закріплення паперових смужок на місці. Вибрати потрібний папір можливо на сайті https://artizo.com.ua/ua/catalog/bumaga-dlya-kvillinga-smuzhki-dlya-kvilingu/

Паперовий квіллінг - це декоративне мистецтво, яке відоме такими речами, як модні процвітання та квіткові рослини. Через цю репутацію його часто використовують у вітальних листівках, коробках, прикрасах тощо. Але з недавнім зростанням популярності його можна побачити і в рекламних кампаніях та творах, які можна знайти в художній галереї.

Але, повернімось до історії. Як і багато форм ремесла, паперова квіллінг може простежити свої джерела до 15 століття (можливо, і раніше). Вважається, що його створили французькі та італійські монахині та використовували для прикраси релігійних об’єктів, з метою заощадження грошей. Філігрань був створений для імітації різьбленої слонової кістки та кованого заліза - двох дуже дорогих деталей. Коли паперовий квіллінг був позолочений, його важко було відрізнити від металу, що зробило його хорошим варіантом для боротьби з церквами.

Квіллінг з паперу набув свого розквіту в Англії протягом 18 століття. Окрім вишивки, вона вважалася «належним проведенням часу» для молодих жінок, її навчали в інтернатах, а також «будинках дозвілля», оскільки це вважалося для них не надто «оподаткованим». Вплив квіллінгу поширився на Сполучені Штати, але практика зменшилася до 19 століття; за цей час є порівняно небагато прикладів папірування паперу. Паперовий квіллінг пережив ренесанс, оскільки творці знову відкрили методи. Паперовий квіллінг - улюблене проведення часу, але далеко не нове. Це паперове мистецтво існує з часу створення паперу. Паперовий квіллінг - це мистецтво розрізати папір на довгі тонкі смужки, розкочувати і затискати шматки різної форми, а потім склеювати фігури разом для формування декоративного мистецтва.

Отже, декоративні шматки паперу можуть бути простими або складними, але одне - це точно, паперовий квілінг можна освоїти за годину-дві. Квіллінг – ідеальне заняття  для початківців. Новачкам-крафтеру з паперу легко отримати хороші результати, а ще одним плюсом є той факт, що квілінг бюджетний варіант проведення дозвілля.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!