Сили Оборони України відкинули росіян на Донеччині
Журналіст
Ганна Ткач
25.03.2025 - 19:00
886 переглянули
Як повідомляє glavcom.ua: За даними аналітиків проєкту DeepState, сили Оборони України відбили наступ противника біля Андріївки на Донеччині. За останні дні ситуація значно змінилася.
У той же час ворожі війська продовжують наступ біля Мілового, П'ятихаток та Малих Щербаків. Бої тривають також біля Демидівки на Білгородщині.
Також варто нагадати, що російські війська продвинулися біля Кам'янки та селища Тополі в Харківській області.
Повітряні сили ЗСУ успішно атакували зосередження сил російської 1-ої окремої гвардійської мотострілецької бригади 103-го мотострілецького полку у місті Торецьк на Донеччині. Цей висув був здійснений 21 березня.
Читайте також
Міка Ньютон розповіла про умови повернення в Україну
сьогодні, 21:08
13 переглянули
Трамп назвав Зеленського сміливим і розкритикував союзників НАТО
сьогодні, 20:56
17 переглянули
Росія тренує операторів дронів на мирних жителях Херсона
сьогодні, 20:45
21 переглянули

