Одеські сапери знешкоджують сотні мін щодня: як проходить розмінування
Журналіст
Ганна Ткач
10.12.2025 - 16:00
472 переглянули
Як повідомляє ДСНС: Сапери в Одесі крок за кроком працюють над безпечністю міста, розмінуючи територію від небезпечних предметів. Кожна знешкоджена міна або снаряд – це ще одне врятоване життя і невід'ємна частина створення безпечного майбутнього для України.
Головна мета усієї цієї роботи – забезпечити мир та безпеку для всіх, хто проживає у цьому місті або приїжджає сюди. Тому, якщо ви помітили щось підозріле, не експериментуйте, а краще одразу телефонуйте за номером "101" і звертайтеся до фахівців.
Саперна робота в Одесі – це не лише важлива процедура технічного розмінування, але й певний внесок у створення безпечної і спокійної обстановки для всіх громадян та гостей міста.
Читайте також
Російські безпілотники атакували Одещину: загинула жінка
сьогодні, 03:48
55 переглянули
Гондурас купує в України дрони для контролю кордонів
вчора, 22:56
78 переглянули
Трамп назвав Італію та Німеччину поганими союзниками НАТО
вчора, 16:08
88 переглянули

