Соліст Måneskin здав тест на наркотики: вже відомий результат

Головною темою останніх днів стали не тільки переможці "Євробачення", а й підозра на вживання наркотиків в прямому ефірі. 

Нагадаємо, після грандіозного фіналу "Євробачення" в Мережі з'явилося відео, нібито свідчить про те, що  соліст Måneskin Давид Даміано вживав кокаїн, пише INKORR.com

У зв'язку з ситуацією харизматичний музикант спростував звинувачення і добровільно прийняв рішення здати тест на наркотики.

І після отриманих результатів Європейський мовний союз (EBU) розставив всі крапки над "і". На офіційному сайті пісенного конкурсу повідомили, що тест Давида Даміано був негативним. Також організатори переглянули всі відеозаписи, щоб дізнатися правду: дійсно, музикант піднімав загублений басистом келих. Нагадаємо, Даміано на переможній прес-конференції стверджував, що нахилився над столом, так як гітарист Томас Раджі розбив келих.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Переможець "Євробачення 2021" назвав виступ України найкращим

В офіційній заяві говориться наступне:

 

У "Зеленій кімнаті" не було вживання наркотиків, і ми вважаємо це питання закритим. Ми стурбовані тим, що неточні припущення, що ведуть до фальшивих новин, затьмарили дух і результат події і несправедливо вплинули на групу.

Так що шанувальники солістаMåneskin можуть зітхнути з полегшенням, тим більше, що  пісня Zitti e buoni стала найпопулярнішою італійської композицією за всю історію, отримавши 9-е місце в глобальному чарті Spotify. 

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

323