Учасник гурту «Жадан і Собаки» мобілізувався до Нацгвардії
Журналіст
Ганна Ткач
07.07.2025 - 14:30
578 переглянули
Як повідомляє glavcom.ua: Барабанщик гурту "Жадан і Собаки" Віталій Бронішевський звітує, що він нині проходить вишкіл у Національній гвардії України. Цю важливу інформацію сповістила сама музична група на своїй сторінці у соцмережі.
«Друзі, відзначаємо, що наш барабанщик Віталік Бронішевський призваний до служби в Національній гвардії і наразі отримує відповідну підготовку. З радістю вітаємо нового воїна Хартії та чекаємо, коли він повернеться до нас. Приємно, що він знову буде разом з нами, і закликаємо вас побажати Віталіку усієї мужності та наполегливості»
Таким чином, музиканти українських гуртів "Жадан і Собаки", Melovin і Nazva продовжують показувати свою підтримку країни, приєднуючись до різних силових структур і віддавши перевагу службі Україні.
Читайте також
Добровольців більше не примушують іти до ТЦК через новий порядок
вчора, 21:44
141 переглянули
Донька Павла Зіброва схудла на 25 кг після розриву з нареченим
вчора, 20:48
182 переглянули
Португалія ввела штрафи до 4000 євро за футбол та музику на пляжах
вчора, 17:24
135 переглянули
Мадонна виступила з хітом Music у перерві фіналу ЧС-2026
вчора, 07:44
122 переглянули

