Солістка гурту KAZKA приміряла весільну фату в новому кліпі

Популярний український гурт KAZKA презентував новий кліп. Відео до пісні "Мало" вже з'явилось у мережі, а меломани змогли побачити, як би Олександра Заріцька виглядала в образі нареченої.

Кліп опублікували на ютуб-каналі гурту KAZKA. За лічені години його встигли переглянути близько 10 тисяч користувачів мережі, що свідчить про успіх відео "Мало", пише INKORR.com

Привернув увагу і сюжет кліпу. Автори ролика показали меломанам антураж типового весільного залу, який має застарілі банкетні прикраси. Водночас пишного застілля меломани не побачать, адже єдиною героїнею є Олександра Заріцька – солістка гурту. Дівчина залишається наодинці зі своїм сумом та переживаннями. 

"Вона намагається уявити себе поруч із ним, але розуміє, що насправді їй цього мало, їй мало цієї зали, мармурових колон і порцелянових лебедів. Все це видається їй надуманим і несправжнім, наче декорації, наче "для галочки", бо так треба. Тоді як вона воліла б вибрати для себе щось інше, щось, що у жодному разі не вміщується у звичні, застарілі рамки", – пояснили представники гурту KAZKA.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Тіна Кароль з сокирою в руках анонсувала вихід нової пісні

Олександра Заріцька додала, що завжди варто йти за покликом свого серця та не піддаватись тиску суспільства. 

У пошуках власного щастя кожен повинен слухати своє серце. Іноді варто пережити біль втрати, аби усвідомити, що ти насправді варта чогось більшого, – заявила вона.

У ролику "Мало" артистка постає у ролі нетипової нареченої. Солістка гурту KAZKA приміряла стильний костюм та не відмовилась від фати. 

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментувати: