Працівники захопленої ЗАЕС кричать про реальну небезпеку
Журналіст
Пащенко Ірина
01.06.2023 - 13:35
3649 переглянули
Ситуація на ЗАЕС не стає простішою, а навпаки погіршується. Працівники станції, які знаходяться під контролем окупантів та постійно обстрілюються, повідомляють про реальні загрози.
Працівники надали важливу інформацію, проте абсолютно анонімно. Вони звернулися до декількох міжнародних журналістів та повідомили, що окупанти мають таємні плани. Росіяни раптово почали збільшувати свою активність біля ЗАЕС. Тільки за останні 1,5 місяця кількість окупантів біля станції збільшилася у 2 рази.
Читайте також
Росіяни створюють умови для спалаху сибірської виразки на Херсонщині
сьогодні, 08:44
51 переглянули
Вибухи на Арабатській Стрілці та в Криму: Сили оборони атакують ворожі цілі
вчора, 19:33
78 переглянули
Смертельна спека в Європі: у Франції загинули люди та закривають школи
вчора, 16:52
98 переглянули
Росія готує удари по водопостачанню Києва, Харкова, Дніпра та Одеси
вчора, 07:57
89 переглянули
Україна готує масовані дронові удари, щоб заблокувати логістику РФ у Криму
вчора, 06:04
91 переглянули

