Спишуть з карток автоматично: пасажирів попередили про "нюанс" з оплатою проїзду в Києві
Журналіст
Ганна Ткач
20.02.2025 - 22:15
1798 переглянули
Як повідомляє hvylya.net: У пасажирів київського транспорту найближчими днями можуть списати оплату проїзду із банківських карток.
Про це повідомив "Київ Цифровий".
Справа в тому, що з 10 по 12 лютого гроші за поїздки не знімалися через технічні роботи, а саме – зміни налаштувань валідаторів.
"Валідатори запам'ятали всі поїздки, за які не списалися кошти. Зараз ці платежі потрапили в банки і обробляються, а ви бачите списання за проїзд, хоча навіть не знаходитесь в транспорті. Це просто поїздки за 10.02, 11.02 і 12.02 нарешті летять до банків із затримкою", - повідомив на затримку.

Читайте також
Хлопчик застряг ногою в річці під Києвом: рятувальники ДСНС звільнили дитину
сьогодні, 08:08
43 переглянули
Київ випустив на маршрути 13 нових тролейбусів та автобусів
сьогодні, 00:40
65 переглянули
Кияни отримають новий єдиний квиток за 60 гривень
вчора, 23:08
141 переглянули
У Києві через ярмарок змінили маршрути автобусів №46 та №112
вчора, 22:52
73 переглянули

