Список необхідного спорядження для новачка у риболовлі

Риболовля - це не тільки спортивне і азартне заняття, але і особливий вид мистецтва. Для багатьох має значення не стільки результат і улов, скільки безпосередньо процес. Але без якісного і правильно підібраного спорядження спіймати  рибу неможливо, тому перед початком риболовлі необхідно купити снасті в магазині https://www.float.com.ua.

Почнемо з найважливішого елемента у риболовці -  вудки. Існує кілька найбільш поширених видів вудок: поправочна, спінінгова, донна, нахлистова. Кожна з них має свої характеристики, а також особливості конструкції і використання.

Котушка - це ще один з головних елементів снасті, яка потрібна для риболовлі як професіоналам під час змагань, так і любителям. Загальноприйнята класифікація котушок дозволяє ділити їх на три типи: інерційні, без інерційні, мультиплікаторні.

Також важливим етапом для ефективного піймання риби є правильний підбір волосіні. Вона являє собою тоненьку синтетичну нитку, найчастіше прозору. Саме вона з'єднує всі елементи оснащення, тому її вважають найважливішою частиною рибальського спорядження.

Гачки. Цей елемент призначений для насаджування приманки, а також підсікання риби, її утримування і виведення. Вкрай важливо підібрати якісний і міцний гачок, який тільки полегшить процес, а не навпаки.

Грузила. Ще одна досить важлива частина снасті, яка обов'язково потрібна для риболовлі. Саме завдяки грузилу волосінь натягується настільки, що рибалка може бути сповіщений навіть про найслабше клювання.

Роль поплавка також важлива: він здатний фіксувати і утримувати гачок з наживкою на заданій глибині, а також сповіщати рибалку про клювання.

Годівниця являє собою невеликий резервуар, в який поміщається підгодовування для риби. Годівниця закидається в місце лову і виконує функцію приманювання.

Поводок це невелика частина волосіні, яка призначена для з'єднання самої волосіні і гачка. В цілому, поводок виконує дуже важливу роль: він береже снасті і запобігає їх розриву під час зачепу або підсікання дуже великої рибини.

Серед допоміжного спорядження можна виділити: підставки для вудок, садок, підсак, ехолот, приманки, прикормка, ганчірка для рук, ящик для спорядження, стілець, ліхтарик, рюкзак,

Отже, ви ознайомилися з базовим комплектом приладдя і приладів, які можуть знадобитися початківцю і досвідченому рибалці. Ви можете брати з собою все, що вважаєте за потрібне для риболовлі: сонцезахисні окуляри, головні убори, їжу і напої. Забезпечте себе всім, щоб цей процес залишив тільки приємні спогади.

 

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!