СreditUp- швидко гроші до зарплати

Дуже часто у багатьох з нас виникають ситуації, коли терміново необхідні кошти для оплати будь-яких послуг або придбання різних товарів. Займати гроші у родичів або друзів не є можливим і одним єдиним виходом, в таких ситуаціях, стає оформити кредит до зарплати.  Кредитні продукти банківських установ - це дуже швидка і зручна система позики коштів. Завдяки цьому у багатьох людей з'являється можливість взяти в борг необхідну суму, яку можна повертати частинами протягом певного терміну, зазначеного в договорі.

Завдяки стрімкому розвитку кредитних організацій в суспільстві  стали практикуватися різноманітні кредитні продукти, завдяки яким можна в найкоротші терміни отримати гроші в кредит.

Особливості споживчого кредиту Якщо терміново знадобилися гроші, то найоптимальнішим варіантом буде використання експрес-кредиту, який можна отримати в банках буквально за 30 хвилин. Для оформлення експрес-кредиту необхідний мінімальний комплект документів, який зазвичай включає в себе паспорт і другий документ (наприклад, ІПН, водійське посвідчення або військовий квиток). Надання довідок з місця роботи і документів, що підтверджують ваше фінансове становище в даному випадку не є обов'язковим. Відсоток за такими кредитами встановлюється індивідуально в залежності від вашої кредитної історії, але як правило мінімальний поріг починається від 25-30%.

Але якщо ваша ситуація не є китичною та існує можливість почекати протягом двох трьох днів, то найкраще використовувати стандартний споживчий кредит на вигідних умовах. Завдяки подібному кредитному продукту можна оформити грошову суму на довший термін і менший відсоток. Але для цього необхідно зібрати певний пакет документів, до якого входить - діючий паспорт, другий документ і довідка, що підтверджує Ваш дохід (за формою банку або 2-ПДФ). При виборі банку потрібно звертати увагу на термін кредитування, максимальну суму та процентну ставку, а також умови страхування кредиту, дострокове погашення та багато іншого. Всю цю інформацію можна дізнатися не виходячи з дому, зайшовши на офіційний сайт банку.

Після вибору відповідного банку потрібно відправитися в одне з його відділень або подати заявку через інтернет-сайт. Як правило, у позичальника з гарною кредитною історією  є більше шансів на отримання грошових коштів. Розгляд заявки залежить від обраного виду кредиту. Якщо використовується стандартний споживчий кредит, то розгляд потрібно чекати від двох до п'яти робочих днів, у разі використання експрес-кредитів рішення може бути отримано вже через 15 - 20 хвилин після подачі заявки.

Якщо говорити про термінові гроші в кредит, то безумовно, найкраще використовувати експрес кредити, для яких не потрібно збирати великий пакет документів і довго чекати рішення від банку. Але швидкість і простота кредитного продукту позначається на процентній ставці. Якщо є можливість надати довідку про доходи і дочекатися рішення банку, то найкраще скористатися саме цим кредитним продуктом.