Динамо обіграло Шахтар у Кубку України: усі чвертьфіналісти визначилися
Журналіст
Ганна Ткач
30.10.2025 - 20:05
562 переглянули
Матчі 1/8 фіналу Кубку України відбулися з 28 по 30 жовтня. Про це повідомляє видання "Главком". В результаті визначились всі чвертьфіналісти турніру. У середу, 29 жовтня, київське "Динамо" перемогло донецький "Шахтар". Окрім "Динамо", у боротьбі за Кубок України залишились ще "Буковина", "Чернігів", "Локомотив", "Інгулець", ЛНЗ, "Фенікс-Маріуполь" та "Металіст 1925". Крім того, збірна України з футболу здобула важливу перемогу над Азербайджаном у відборі на чемпіонат світу. У недавньому матчі зі збірною Франції збірна України зазнала поразки.
Читайте також
ФІФА анулювала акредитацію коментатора через образу президента
сьогодні, 12:12
41 переглянули
Жирона призначила нового тренера після вильоту з Ла Ліги
сьогодні, 09:33
66 переглянули
Дженнаро Гаттузо очолив римський Лаціо
сьогодні, 08:21
60 переглянули
ЛНЗ підписав трьох екс-гравців Руха перед матчами з Гентом
сьогодні, 04:44
75 переглянули
Матч Франція – Ірак затримали на дві години через негоду у Філадельфії
сьогодні, 00:36
80 переглянули
Норвегія достроково вийшла у плейоф ЧС-2026 після перемоги над Сенегалом
вчора, 23:32
78 переглянули

