Стародубцева, Світоліна та Костюк вийшли до четвертого кола турніру WTA 1000 у Мадриді


Три українські тенісистки - Еліна Світоліна, Марта Костюк і Юлія Стародубцева - пройшли до четвертого кола турніру WTA 1000 в Мадриді. Еліна Світоліна перемогла казахстанку Єлену Рибакіну, Марта Костюк перемогла росіянку Вероніку Кудерметову, а Юлія Стародубцева здолала росіянку Людмилу Самсонову. Тепер їх чекають поєдинки в четвертому колі. Марта Костюк зіграє з Анастасією Потаповою, Юлія Стародубцева - з Міррою Андрєєвою, а Еліна Світоліна - з Марією Саккарі з Греції. Всі матчі четвертого кола відбудуться сьогодні, 28 квітня.
У віддаленому інтерв'ю російському пропагандистському YouTube-каналу "Больше", Гаель Монфіс, чоловік Еліни Світоліної, прокоментував свою перемогу на турнірі в Мадриді. Він зазначив, що чекає з нетерпінням на свій наступний поєдинок з росіянином Андрієм Рубльовим. Варто зазначити, що "Больше" є російським пропагандистським ресурсом і широко висвітлює пропагандистські турніри.
Директор турніру і радник генерального директора "Газпрому експорт" Олександр Медведєв заявив, що турнір "Трофеї Північної Пальміри", який широко висвітлювався російським пропагандистським ресурсом "Больше", є частиною спортивної дипломатії і призведе до повернення міжнародних змагань. Він вірить, що історична правда переможе і буде встановлений справедливий мир.
Нагадаємо, Еліна Світоліна закликала боротися за повернення українських дітей, які були викрадені Росією.
Читайте також

