Став відомий гонорар Магучіх за перемогу в Діамантовій лізі

Магучий гонорар за перемогу

Українська легкоатлетка Ярослава Магучіх отримала 70 тисяч доларів за перемогу в сезоні Діамантової ліги.

Атлети отримують по 10 тисяч доларів за перемогу на етапі Діамантової ліги і 30 тисяч за золото у фіналі. Магучіх виграла всі чотири етапи та фінал сезону, отримавши призові в розмірі 40+30 тисяч доларів, тобто 70 тисяч доларів.

Нагадаємо, що Діамантова ліга - це щорічна серія престижних комерційних змагань з легкої атлетики.

Варто зазначити, що це вже третій рік поспіль, коли Ярослава Магучіх стає переможницею сезону Діамантової ліги.

Крім того, Магучіх стала олімпійською чемпіонкою Ігор-2024 у Парижі. Для здобуття нагороди їй вистачило взяти з першої спроби висоту 2 м. Вона також є бронзовою призеркою Олімпіади в Токіо, чемпіонкою світу у приміщенні та на відкритому повітрі, а також чемпіонкою Європи.