Степан Гіга опублікував відео з концерту та потішив шанувальників
Журналіст
Ганна Ткач
17.03.2025 - 11:00
1056 переглянули
Як повідомляє glavcom.ua: Народний артист України Степан Гіга оголошує про свій концерт у Палаці спорту, який відбудеться 29 листопада о 18:00. Про це повідомляється у сторінці співака в Instagram.
«Незабутній вечір, наповнений музикою, емоціями та вашим щирим теплом. Ще раз дякуємо кожному, хто був поруч, співав і творив історію разом із нами! (артист про свій концерт у березні, – «Главком») Ви – найкращі! І хороша новина: за численними проханнями 29 листопада ми граємо «на біс»! Знову зберемося разом, щоб пережити ці моменти ще раз. Чекаємо на вас!», – так Гіга анонсував новий концерт, опублікувавши відео з попереднього концерту 2 березня.
Переглянути цей допис в Instagram
Читайте також
Українські зірки поділили музику на три категорії через навалу ШІ
сьогодні, 01:25
61 переглянули
Відомий продюсер Бебешко розповів про пенсію в Україні
вчора, 16:44
95 переглянули
Продюсеру гурту “Пающіє труси” підвищили пенсію на 200 гривень
вчора, 15:04
88 переглянули
69-річний Бебешко після інсульту повернувся до життя всупереч прогнозам
вчора, 11:32
87 переглянули
Заслужений артист Росії стрибнув з мосту в Москві та травмувався
вчора, 09:20
90 переглянули
Олена Тополя зізналася, що не дозволяла собі бути собою після розлучення
вчора, 05:52
84 переглянули

