Стівен Кінг продав права на три своїх фільму жахів по долару за кожен

Відомий американський письменник продовжує традицію благодійної співпраці з кінорежисерами.

Стівен Кінг, американський письменник, якого називають королем жахів, дозволить екранізувати три новели зі збірки If it bleeds всього за один долар. Режисерами стануть Бен Стіллер, Джон Лі Хенкок і Даррен Аронофскі. Про це повідомляє видання INKORR.com.

Перший з "однодоларових" оповідань називається "Телефон містера Харріган". Це історія про історію спілкування між хлопчиком і його померлим сусідом. Зйомками фільму для платформи Netflix займуться Райан Мерфі (один з творців "Американської історії жахів") і Джон Лі Хенкок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  За романом Кузьми Скрябіна. У Львові розпочалися зйомки фільму Я, Побєда і Берлін

Друга розповідь, "Щур", викупив Бен Стіллер ("Друзі", "Щасливчик Гілмор", "Ніч в музеї", "Знайомство з Факерами"). Він стане і режисером, і виконавцем головної ролі в фільмі про письменника, який вступив в договірні відносини з щуром.

Даррен Аронофскі ( "Реквієм за мрією", "Фонтан", "Ной") екранізує новелу "Життя Чака" - про молоду людину, яка страждає від пухлини мозку.

Раніше Стівен Кінг уже продавав право на екранізацію за 1 долар - в рамках акції Dollar Baby. Тоді правовласниками могли стати школярі та студенти, які вивчають кінематограф.

Одним з тих, хто скористався "атракціоном нечуваної щедрості", в лютому 2020 року стаd 19-річний український студент Валентин Лавренюк. За долар молодий українець придбав право екранізації книги "Велотренажер" . Молодий режисер сподівається завершити зйомки до кінця року.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментарі: