Міноборони додало в Резерв+ оплату штрафів: 9 порушень військового обліку
Журналіст
Ганна Ткач
04.09.2025 - 18:10
1167 переглянули
Як повідомляє glavcom.ua: Міністерство оборони України вирішило зробити життя українським військовослужбовцям та призовникам трошки легше. Тепер штрафи за різні порушення військового обліку можна сплатити за допомогою мобільного застосунку "Резерв+". Такий крок спрямований на цифровізацію та полегшення процедур для українських захисників.
Серед порушень, за які можна сплатити штраф:
- не вказали дані до 16 липня 2024 року;
- пропустили повістку до ТЦК та СП;
- не записалися на військовий облік після досягнення 25 років;
- не зареєструвалися на військовий облік за новою адресою;
- не встали на військовий облік після повернення з установи виконання покарань;
- не зареєструвалися на військовий облік під час перебування як ВПО;
- не перебували на військовому обліку за місцем проживання, роботи чи навчання;
- не надали майно (будівлі, споруди, транспорт) під час мобілізації;
- не пройшли або відмовились від медичного огляду.
Зручно, швидко, без черг та втрат часу - все це можливо за допомогою мобільного додатку. Процедура сплати штрафу відразу стає набагато простішою, а виконання вимог військового обліку - приємнішим процесом.
Читайте також
BrainChip створила нейроморфний процесор для армії США
сьогодні, 17:28
57 переглянули
Зеленський повідомив про припинення роботи білоруських ретрансляторів
сьогодні, 15:05
68 переглянули
Сибіга застеріг через навчання Білорусі біля кордонів України
сьогодні, 13:32
67 переглянули
Кабмін ухвалив нову систему військових контрактів та зарплат
сьогодні, 12:32
66 переглянули
Російська армія атакувала Запоріжжя та Конотоп: четверо поранених, серед яких троє дітей
сьогодні, 11:04
52 переглянули
Україна ліквідувала 60 тисяч тонн боєприпасів РФ під Петербургом
сьогодні, 08:04
85 переглянули

