Страхування квартир без рухомого майна і з рухомим майном

Страхування квартир (без рухомого майна)

Страхування нерухомості як і раніше є пріоритетним напрямком страхування для СК на ринку України. Тому демпінгова політика ціноутворення в цьому сегменті проявляється найбільш явно. Вартість полісів варіюється залежно від предмету страхування, обсягу страхового покриття, страхових сум, розмірів франшиз, покриття додаткових видатків. Наприклад, якщо страхується офісна будівля - конструктивні елементи з обробкою і комунікаціями, вартість поліса буде в межах - 0,10% - 0,20%. При страхуванні тільки конструктивних елементів у хорошому стані страховий тариф може досягати 0,04% при відповідному розмірі страхової суми. При страхуванні квартир така вартість буде варіюватися від 0,15-0,4%. Тарифи на страхування житлових будинків будуть на порядок вище. Докладніше можете дізнатись у спеціальних компаніях, які займаються страхуванням.

Програми експрес-страхування характерні встановленими параметрами такими як ліміт відповідальності за договором, перелік ризиків, швидкістю оформлення поліса, відсутність огляду і необхідність складання списків застрахованого майна. Сьогоднішні страхові компанії пропонують застрахувати квартири або приватні будинки з обробкою або тільки конструктивні елементи, вміст (меблі, особисті речі, побутова техніка й ін.).

У страхове покриття крім стандартних ризиків можна включити витрати на розчищення території після настання страхової події, витрати, пов'язані зі зменшенням раз міра збитків, страхування відповідальності перед третіми особами. Такі продукти не можуть врахувати індивідуальні побажання Клієнта. Для отримання страхового покриття, яке найбільш ємко захищало б майнові інтереси Страхувальника, необхідно звернутися до фахівця СК, який допоможе в укладенні такого договору.

Основні вимоги при страхуванні

При страхуванні конструктивних елементів будівель і ремонту основними вимогами є цілосності конструкції будівлі, а саме відсутність:

  • На стінах тріщин посадкового характеру;
  • Деформацій несучих і не несучих елементів будівлі;
  • Слідів пошкоджень і корозії на трубах і комунікаціях;
  • Слідів протікання на стінах, стелях, обладнанні водопровідних систем;

Варто відмітити і задовільний рівень ведення господарської діяльності Клієнтом.

Страхування  майна громадян ugic.com.ua/strakhuvannya-mayna/strakhuvannya-kvartyr-z-rukhomym-maynom/ з  рухомим майном захистить від величезних страт грошей у випадку пошкодження майна або знищення внаслідок настання пожежі, а також стихійного лиха і т.д.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!