Стиль одягу сучасного чоловіка

Чоловіча мода, як явище - поняття багатогранне і своєрідне. Основні речі, з яких складається стиль чоловіка - хороший якісний одяг, приємні парфуми та зачіска. При правильному виборі чоловік буде завжди мати чудовий вигляд. 

Зачіска

Почнемо із зачіски. яка повинна бути строгою, але в той же час своєрідною і креативною. У діловому стилі вона підкреслює індивідуальність чоловіка і навіть багато в чому може зробити своєрідний переворот в образі. Чоловіча креативна зачіска це спосіб виділити ділову людину із загальної маси. 

Гардероб

На другому місці стоїть гардероб чоловіка, який в більшій мірі складається з ділового одягу. Оскільки в більшості організацій та фірм дрес-код саме ділової спрямованості. Але це не передбачає, що гардероб має складатися лише з одного костюма. Не потрібно забувати, що чоловіки живуть не лише роботою. Тому у шафі повинні бути речі на кожний день. Інтернет магазин TheMan https://theman.com.ua забезпечує широкий вибір якісного та зручного чоловічого одягу. Тим паче замовлення доставляється по всій Україні: Київ, Харків, Дніпро, Львів та ін. Сучасний чоловік в одязі вміло поєднує різні аксесуари: годинники, ремені, сумки, запонки, окуляри, шарфи тощо. 

ПИДЖАК P84

Класичний стиль ділового чоловіка це корпоративна спрямованість одягу, який має на увазі діловий костюм, сорочки світлого тону і, звичайно, строгих туфель. В основі лежать класичні кольори: білий, чорний або темно синій. Матеріал костюма або туфель повинен бути якісним і не обов'язково дорогим. Одяг повинен бути чистим і добре випрасованим. Також, дуже гармонійно допомнює стиль - ділова сумка чи барсетка.

МЕССЕНДЖЕР TIDING BAG NM15-1783Aм

Сьогодні одяг для сучасної ділової людини випускається багатьма іменитими брендами. Останнім часом завойовує певні позиції одяг корейських виробників, який за якістю не поступається лідерам у цій галузі. Вона така ж якісна і зручна, але і не дорога. Купити такий одяг можна, як і в бутиках, магазинах, так звичайно в інтернет магазинах, які пропонують весь спектр класичного чоловічого одягу, яку можна носити кожен день, а також моделі ексклюзивні, які одягаються на світські раути. 

Парфуми

Окремою сходинкою варто відзначити використання парфуму. Він не повинен бути різким та відразливим. Хорошим тоном вважається використання туалетної води, яка має нейтральний запах. 

Отже, сучасний стильний чоловік завжди охайний, має витончений смак у підборі одягу, аксесуарів та парфумів. Він завжди впевнений в собі та чітко знає свої цілі.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

42