Суддю ліквідованого Окружного адмінсуду Літвінову звільнено

Суддя ліквідованого Окружного адмінсуду Літвінову звільнено
Суддю, яка раніше працювала в Окружному адміністративному суді, усунули з посади.

Суддю ліквідованого Окружного адміністративного суду Києва Аріну Літвінову звільнила Вища рада правосуддя. Про це повідомляє пресслужба органу. Рішення було ухвалено на підставі Конституції України, і тепер Літвінова втратила статус судді. Нагадаємо, що раніше журналісти виявили у неї громадянство Російської Федерації. Суддя сама написала до Вищої ради правосуддя заяву про відставку. Зараз вирішується питання щодо інших суддів ліквідованого Окружного адмінсуду Києва, які продовжують отримувати заробітну плату.

За в'їзд і проживання у Росії Літвінова отримала російське громадянство. Це стало можливим завдяки заміні паспорта громадянина СРСР. На той момент суддя вже працювала суддею у Вищому арбітражному суді України. Зараз виявлено порушення законодавства та процедури набуття громадянства, але це питання ще потребує розгляду.

Також варто зазначити, що ліквідований Окружний адмінсуд Києва все ще має понад півсотні суддів. За підсумками 11 місяців суддям ОАСК нараховано понад 65 млн грн винагороди, з яких виплачено понад 51 млн грн на руки. Це стало можливим завдяки підтримці держави.

Читайте також

Шольц натякнув, хто може зупинити війну
сьогодні, 00:30 59 переглянули
Шольц з першої лінії оборони

Реклама