Обмеження електроенергії з 1 листопада: о котрій годинах відключатимуть світло
Журналіст
Ганна Ткач
31.10.2025 - 22:20
666 переглянули
Як повідомляє hvylya.net: 1 листопада в Україні вводяться обмеження на споживання електроенергії через наслідки атак російських сил на енергетичні об'єкти. Про це повідомило "Укренерго" у соціальних мережах.
За інформацією компанії, обмеження діятимуть у два часові проміжки: з 08:00 до 10:00 та з 15:00 до 22:00. Протягом цих годин будуть застосовуватися погодинні відключення на 0,5 черги та обмеження потужності для промислових споживачів.
Коли електроенергія з'являється за графіком – будь ласка, споживайте її ощадливо
Державне підприємство "Укренерго" повідомило, що вводить обмеження на споживання електроенергії в Україні через атаки на енергетичні об'єкти. Ця ситуація вимагає економії енергії з боку українців протягом певних годин у день.
Читайте також
Удари дронів вибили чверть нафтопереробки РФ
сьогодні, 12:56
10 переглянули
Порошенко заявив про збиття ракети над його домом та збитки на $172 млн
сьогодні, 07:32
62 переглянули
Бізнес виступив проти підвищення тарифів Укрзалізниці у 2026 році
сьогодні, 06:32
69 переглянули
ЄС пропонує Україні економічний бонус до вступу
сьогодні, 03:56
72 переглянули

