Терміновий займ на карту - швидке вирішення фінансових проблем

Експерти твердять, що третину зарплати потрібно відкладати на «чорний день», але часом так важко втриматися від приємних витрат... Коли старанно працюєш, хочеться винагородити себе раптовим шопінгом, походом в ресторан, або путівкою на відпочинок. Такі невеликі радощі можуть вивести ваш бюджет зі стану рівноваги, і може скластися така ситуація, коли раптом потрібно позичити десь трохи грошей до зарплати. Виходом є онлайн-позика від https://moneyveo.ua/

Добре, якщо друзі або близькі можуть надати вам фінансову підтримку, але якщо ви не хочете напружувати їх, то найкращим рішенням буде оформлення мікропозики на карту. Такий вид позики доступний буквально в кожній українській мікрофінансовій компанії, оскільки банківськими картами в Україні користується більша частина населення: картою можна розплатитися в звичайних і інтернет-магазинах, кафе, салонах краси та багатьох інших місцях. До того ж, якщо ви не майстер економити гроші, приємно знати, що в разі виникнення непередбачених обставин ви зможете взяти термінову позику на карту і вирішити свої проблеми.

Переваги позики на карту

Без сумнівів, у такого способу отримання позики є ряд незаперечних переваг. Оформлення термінової мікропозики на банківську карту - найпоширеніший серед користувачів метод отримання фінансової підтримки від МФО. Більшість кредитних організацій віддає перевагу саме цей тип переказу грошей своїм позичальникам, оскільки він відрізняється простотою, доступністю і, що найголовніше, оперативністю. Банківські картки є практично у кожного - а навіть якщо немає, то завести карту можна в досить короткі терміни і без будь-яких проблем.

Якщо ви вирішили взяти позику на карту, вам всього лише знадобиться:

  • заповнити заявку,
  • докласти скан паспорта або просто вказати паспортні дані в анкеті,
  • а після прив'язати свою банківську карту до Особистого кабінету на сайті мікрофінансової організації.

До того ж сучасні МФО приймають банківські картки різних платіжних систем (VISA і MasterCard) і різного призначення: дебетова, пенсійна, студентська, зарплатна, ощадна тощо. Єдина умова - карта повинна бути видана саме українським банком або іноземним банком, який має своє офіційне представництво в Україні.

Великий плюс термінового позики на карту - це те, що отримати гроші можна, перебуваючи навіть у найвіддаленішому куточку нашої країни. Чимала кількість мікрофінансових організацій обробляє заявки своїх клієнтів 24 години на добу, тому отримати миттєву позику на банківську карту ви зможете навіть вночі, у вихідні чи свята. Вам не потрібно буде чекати відкриття банку або офісу МФО (як при виборі інших способів отримання грошей). Перевага мікропозик на карту - в оперативності реакції: як тільки виникла проблема, мікрофінансова організація пропонує оптимальне і швидке рішення - переказ грошей на вашу банківську карту.

Розплачуватися картою легко і зручно, а якщо раптом вам знадобиться готівка - ви завжди зможете зняти необхідну вам суму в найближчому банкоматі. Неважко помітити, що миттєва позика на банківську карту відкриває перед вами масу можливостей.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

26