Трамп анонсував візит Віткоффа до Путіна та нові санкції проти РФ
Як повідомляє hvylya.net: Спецпредставник президента США Стівен Віткофф планує візит до Росії. Про це повідомив сам американський президент Дональд Трамп під час пресконференції в Білому домі. Поки що невідомо, які саме цілі та завдання чекають на американського спецпредставника, а сам Трамп утримався від докладніших коментарів.
Слід зазначити, що раніше Стівен Віткофф вже відвідував Москву та зустрічався з президентом Росії Володимиром Путіним, що свідчить про існуючий дипломатичний зв'язок між країнами навіть у контексті погіршення геополітичної ситуації.
У тому ж виступі Трамп висловив свою гостру реакцію на останні напади Росії на Україну, назвавши їх "огидними". За його словами, адміністрація планує запровадження нових санкцій проти Москви у відповідь на цю ескалацію: "Ми введемо санкції. Не знаю, чи це хвилює Путіна".
До цього Держсекретар США Марко Рубіо повідомив про невдалий результат нових переговорів з представниками Путіна.
Візит Стівена Віткоффа до Росії відбудеться у контексті загострення відносин між США, Росією та Україною. Ця подія може мати важливе значення для майбутніх дипломатичних зусиль у зв’язку з регіональною безпекою та конфліктами на сході Європи.
Читайте також

