Трамп підняв мита для Китаю: Білий дім уточнив цифри


У Білому домі підтвердили, що загальний розмір мита на імпорт китайських товарів до США ставить 145%, повідомляє CNBC.
Останній указ президента Дональда Трампа, який був підписаний 9 квітня, підвищує тарифи на Пекін до 125% з 84%. До цього додається 20% мито на фентаніл, яке Трамп запровадив проти Китаю.
З іншого боку, Трамп знизив тарифи до 10% для всіх торгових партнерів, крім Китаю.
Заявили, що пропозиції щодо торгових угод надійшли від 15 країн. Згідно з WSJ, Трамп знав, що його мито може призвести до рецесії, але він боявся депресії і тому вирішив призупинити введення мит на 90 днів.
Раніше було повідомлено, що ЄС затвердив мито на американські товари вартістю 21 млрд євро, спрямоване на республіканські штати.
Аналіз
Рішення Трампа з підвищенням мита на китайські товари має важливі наслідки для міжнародної торгівлі. Воно показує, що президент США хоче захистити американські компанії та сприяти внутрішньому виробництву. Однак, такі заходи можуть призвести до торгових війн, які негативно впливатимуть на світову економіку. Більше інформації необхідно для повного розуміння ситуації та її наслідків.
Читайте також





