Трамп планує відновити переговори про ядерне роззброєння з Китаєм і Росією
Журналіст
Ганна Ткач
14.02.2025 - 12:30
808 переглянули
Як повідомляє hvylya.net: Президент США Дональд Трамп заявив, що бажає повернутися до переговорів з контролю над ядерними озброєннями з Росією та Китаєм. Він сподівається, що всі три країни зможуть домовитися про скорочення своїх великих оборонних бюджетів наполовину.
Трамп висловив розчарування у витратах країни на відновлення ядерного стримування, зазначивши, що бажає отримати зобов'язання від супротивників США щодо скорочення їхніх витрат.
"Немає причин для того, щоб ми створювали абсолютно нову ядерну зброю, у нас її вже так багато", - заявив Трамп. "Можна знищити світ 50 разів, 100 разів. А ми тут створюємо нову ядерну зброю, і вони створюють ядерну зброю".
"Ми всі витрачаємо багато грошей, які могли б витратити на інші речі, які, насправді, набагато більш продуктивні", - зазначив Трамп.
Хоча США та Росія володіють значними запасами ядерної зброї ще з часів холодної війни, Трамп прогнозує, що Китай догонить їх у здатності завдавати ядерне спустошення "протягом п'яти-шести років".
Читайте також
Дрони атакували Крим: без світла Сімферополь і Ялта
вчора, 23:04
139 переглянули
Трамп назвав Зеленського сміливим і розкритикував союзників НАТО
вчора, 20:56
82 переглянули
США заявили про зміну балансу сил на фронті на користь України
вчора, 19:24
103 переглянули
Путін похвалив санкції ЄС і попросив їх не скасовувати
вчора, 17:00
101 переглянули
Росія звинуватила США у відмові завершувати війну в Україні
вчора, 04:29
126 переглянули
Трамп висунув ультиматум Ірану через перевірки МАГАТЕ
вчора, 01:36
104 переглянули

