Українців у грудні чекає третя платіжка за газ: хто отримає рахунки
Журналіст
Ганна Ткач
17.11.2025 - 14:05
567 переглянули
Як повідомляє hvylya.net: Українців чекає додаткова плата за газ у грудні, оскільки фахівці проводять технічне обслуговування газових мереж у будинках, щоб уникнути аварійних ситуацій. Це може призвести до додаткових квитанцій на зазначений період.
Вартість обслуговування включена у тариф для усіх споживачів у 2025 році, але вона може відрізнятися залежно від складності системи газопостачання. Це необхідний захід для запобігання пожежам та отруєнням газом.
Зазначимо, що заборгованість в оплатах за газ може виникати як через технічні помилки з боку компаній, так і через недоплати споживачів. Тому важливо вчасно реагувати на отримання додаткових квитанцій та враховувати їх у своїх фінансових планах.
Читайте також
Генштаб підтвердив ураження газопереробного заводу та центру зв'язку в РФ
вчора, 08:17
69 переглянули
Російські дрони пошкодили газовидобуток та АЗС у трьох областях
25.06.2026 - 14:04
117 переглянули
Сили оборони вдарили по газових заводах РФ за 1200 км
25.06.2026 - 04:52
138 переглянули
У Києві викрили схему крадіжки електроенергії та газу за гроші
25.06.2026 - 04:32
87 переглянули
У Китаї будують найбільші в світі наземні сховища газу
24.06.2026 - 18:01
131 переглянули
Італія закликала Європу повністю відмовитися від російських газу та нафти
24.06.2026 - 14:48
131 переглянули

