Найпопулярніше зараз

Прем'єра Аватара 3 в Україні: що ще подивитися у кіно на цьому тижні

Постер фільму Третій
У кінотеатрах стартує нова епопея, яка вражає масштабами та технічними інноваціями. Фото: glavcom.ua

Як повідомляє glavcom.ua: Цього тижня в українському кінопрокаті, як і в цілому світовому, не так багато прем'єр. Мало хто з продюсерів та студій вирішив конкурувати з головною новинкою тижня, фільмом "Аватар: Вогонь і Попіл". Третя частина популярної франшизи "культового режисера Джеймса Кемерона займе більшість слотів для сеансів в кінотеатрах.

Також на цей тиждень заплановані допрем'єрні покази анімаційного фільму "Губка Боб у кіно: У пошуках Квадратних Штанів", офіційна прем'єра якого запланована на наступний тиждень. Але побачити мультфільм можна вже буде з 20 грудня. "Главком" детально розказує про прем'єри 18 грудня 2025 року.

Частина зйомок відбувалася у Новій Зеландії, зокрема на Stone Street Studios. Фільм зняли паралельно з іншими частинами франшизи та стали ще й важлива проблема - вогонь у цифровому середовищі.

Режисер Колін Мініхан створив історію навколо дороги, ізольованих просторів і внутрішніх страхів героїв у фільмі "День койота". Фільм поєднує трилер і психологічний горор, відзнятий в обмежених термінах та з обмеженим бюджетом.

Фільм "Вполювати мишу. Різдвяна бійка" з Німеччини поєднує чорну комедію, трилер і сатиру, граючи на контрасті між святковою атмосферою та жорстокістю. Стрічка отримала визнання за провокаційний підхід до різдвяної тематики та незвичайний погляд на жанр комедії.

Фільм "Губка Боб у кіно: У пошуках Квадратних Штанів" є четвертою частиною популярної франшизи і розповідає про зникнення Квадратних Штанів та подорож Губки Боба за їхнім поверненням. Режисер Дерек Драймон намагався зберегти дух оригінального серіалу, поєднуючи класичну стилістику з інноваційними анімаційними рішеннями. Фільм вражає глядачів глибинним підтекстом та домішкою дорослих тем в анімаційній формі.

Читайте також

Реклама