Три медалі чемпіонату світу U23: як українські борчині підкорили подіум
Українські борчині продовжують радувати своїх уболівальників! На чемпіонаті світу U23 у Новому-Саді Ірина Бондар виборола срібло у ваговій категорії до 62 кг, а Аїда Керимова і Олександра Рибак вибороли бронзові медалі. Особливо варто відзначити перемогу 18-річної Олександри Рибак, яка впевнено перемогла свою суперницю з Болгарії з рахунком 10:0. Ще одна радісна новина – на Європейському юнацькому олімпійському фестивалі команда України посіла 10-те місце у загальному медальному заліку, виборовши 5 золотих, 8 срібних та 10 бронзових медалей. Дзюдо стало найуспішнішим видом спорту для українських спортсменів на цьому фестивалі, а також медалі були завоювані в інших видопостах, як-от плавання, легка атлетика, тхеквондо, кульова стрільба, спортивна гімнастика та настільний теніс. Україна також показала гідний результат на Всесвітній Літній Універсіаді, де здобула 12 медалей, з ними одна бронза у спортивній ходьбі на 20 км.
Читайте також

