Орбан у Вашингтоні домагається винятку для російського газу: що отримає
Журналіст
Ганна Ткач
07.11.2025 - 14:10
674 переглянули
Як повідомляє hvylya.net: Орбан, як відомо, зацікавлений у підсиленні своєї позиції перед майбутніми виборами в Угорщині, тому він використовує візит Трампа для своїх виборчих маневрів. Угорщина прагне зберегти енергетичні зв'язки з Росією та намагається обійти американські санкції, що може міцно підірвати єдність європейських країн.
Зустріч Орбана з Трампом в Білому домі офіційно стосується "питань миру" та саміту США-Росія, але справжня мета угорського прем'єра - це отримати виняток з американських санкцій проти російської енергетики та використати візит для піару перед виборами в Угорщині.
Зустріч Орбана з Трампом може мати серйозні наслідки для європейської політики та санкційної системи. Важливою точкою обговорення буде питання взаємодії Угорщини з Росією та американською політикою, але варто уважно стежити за можливими наслідками цієї зустрічі для міжнародних відносин у цілому.
Читайте також
З полону повернули 160 захисників Маріуполя та Азовсталі
сьогодні, 09:28
20 переглянули
Washington Post: технологічна перевага України змусить Путіна визнати поразку
сьогодні, 09:16
23 переглянули
Звільнений з полону прикордонник не впізнав сина під час відеодзвінка
сьогодні, 09:08
31 переглянули
Україна повернула з полону 160 військових, які були в неволі з 2022 року
сьогодні, 08:36
39 переглянули
Україна повернула з російського полону 160 військових
сьогодні, 08:12
34 переглянули

