Три тести і 9 тисяч гривень: Анатолій Анатоліч "вилікувався" від COVID-19 за 10 годин

Ведучий програми «Ранок з Україною» на телеканалі «Україна» Анатолій Анатоліч, аби поїхати з родиною у відпустку, був вимушений здати три тести на коронавірус: перший показав позитивний результат, решта – негативний. Помилка у тесті мало не зірвала ведучому відпочинок.

Ведучий програми «Ранок з Україною» на телеканалі «Україна» Анатолій Анатоліч з родиною вже майже тиждень відпочиває у єгипетському Шарм-ель-Шейху. Але мало хто знає, що за два дні до вильоту відпустка Анатоліча опинилася під загрозою зриву, пише видання INKORR.com

За правилами країни, для в’їзду в Єгипет родині телеведучого необхідно було зробити ПЛР-тести на коронавірус, тож 21 жовтня, за 72 години до вильоту, сам Анатолій Анатоліч, його дружина Юла та доньки Аліса й Лоліта зробили тести в одній з київських клінік. Наступного дня вони отримали результати: всі негативні, крім тесту Анатолія Анатоліча. Телеведучий одразу повідомив про це команді програми «Ранок з Україною», адже під час ефірів багато працівників телеканалу «Україна» контактували з ним.

Оскільки Анатоліч не мав жодних симптомів вірусу, він вирішив перевіритися ще раз і здав ще два тести в різних клініках, після чого одразу самоізолювався в окремій кімнаті вдома, не контактуючи з сім’єю. Паралельно, аби не скасовувати відпустку, родина почала оформлювати дозвіл на вивезення дітей за кордон – це необхідно за законом у ситуації, коли один з батьків не супроводжує дітей у поїздці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   Напівоголена і на підборах: Емілі Ратаковскі повідомила про свою вагітність

Але 23 жовтня телеведучий отримав результати тестів – обидва показали, що він не хворіє на COVID-19. Між позитивним і першим негативним результатами тестів минуло лише 10 годин.

«У підсумку я витратив майже 9 тисяч гривень на тести, аби полетіти в Єгипет – це майже половина вартості путівки! Якби я здавав перший тест пізніше, за добу до вильоту, то просто нікуди б не полетів, бо вже не встиг би здати інші тести й отримати результати» – обурюється Анатолій Анатоліч.

У четвер, 29 жовтня, вже перебуваючи у відпустці, Анатоліч розповів свою історію з хибним тестом у прямому включенні програми «Ранок з Україною». Гостем ефіру був міністр охорони здоров’я Максим Степанов, тож телеведучий адресував йому запитання про те, наскільки точними зазвичай є результати ПЛР-тесту. Степанов відповів, що, за світовою статистикою, до 30% таких тестів можуть показати хибний результат через їх чутливість, тож Анатолій Анатоліч вчинив правильно, зробивши ще два тести.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментувати: