У Франції дискваліфікували футболістів, які не підтримали акцію, присвячену боротьбі з гомофобією

Французькі футболісти дискваліфіковані за гомофобію
Футбольні гравці у Франції отримали покарання за відмову брати участь у заході на підтримку прав ЛГБТ-спільноти.

У фіналі Ліги чемпіонів сезону 2024/25 "Парі Сен-Жермен" здобув переконливу перемогу над "Інтером" з рахунком 5:0, вперше вигравши престижний європейський трофей. Цей матч став другим очним фіналом між французьким та італійським клубами в історії Ліги чемпіонів.

На шляху до фіналу "Інтер" здолав "Феєнорд", "Баварію" та "Барселону", тоді як "ПСЖ" переміг "Брест", "Ліверпуль", "Астон Віллу" та "Арсенал". У самому фіналі "ПСЖ" продемонстрував вражаючу гру, забивши 5 голів, здобувши требл і заслужено вигравши трофей.

У даних матчах Ліги 1 було зафіксовано дискваліфікацію гравців за несвідоме ігнорування акції проти гомофобії. Представники "Ліона" та "Гавра" Неманя Матич та Кока були покарані забороною гри на 4 матчі, залежно від конкретного випадку, та запропоновали взяти участь у програмі підвищення обізнаності про гомофобію.

Читайте також

Реклама