Харків після обстрілів: як рятувальники демонтували небезпечні конструкції
Журналіст
Ганна Ткач
19.11.2025 - 16:20
322 переглянули
Як повідомляє МВС: Рятувальники у Харкові не ослабляють свої зусилля після обстрілів у місті. Вони виконують аварійно-відновлювальні роботи, демонтує небезпечні пошкоджені конструкції та створюють безпечні умови для подальшої реабілітації районів, які постраждали від агресії. Також варто відзначити, що вночі місто знову стало об'єктом атак російських безпілотників, що спричинило поранення 46 осіб, зокрема 2 дітей.
Зусилля рятувальників і комунальних служб неоціненні в умовах військових дій. Вони продовжують працювати на межі втоми, щоб забезпечити рятування жителів та відновлення інфраструктури міста, піддавшись агресії з боку ворога.
Читайте також
Кияни отримали 190 млн грн допомоги за зруйноване житло
сьогодні, 11:48
32 переглянули
Кривий Ріг 24 червня оголосив день жалоби через удар РФ
сьогодні, 10:37
47 переглянули
Ракетний удар по Кривому Рогу: троє загиблих, понад 20 поранених
сьогодні, 04:52
63 переглянули

