У Харкові з'являться вулиці на честь Героїв України Устименка та Меся

Вулиці на честь Героїв України
В Харкові розширять назви вулиць, вшановуючи видатних борців за Україну – Устименка та Месю.

У Харкові вирішили назвати дві вулиці на честь Героїв України - Максима Устименка та Олексія Месі. Ігор Терехов, мер міста, повідомив про це з посиланням на "Главком".

Обидва льотчики загинули в небі, захищаючи нашу країну від ворога. Максим загинув 29 червня під час виконання бойового завдання, а Олексій не повернувся з останнього вильоту 26 серпня 2024 року. Обидва показали себе як майстри у своїй справі і віддані побратими. Їхні імена назавжди залишаться в історії Харкова, де вони починали свій шлях у військовій освіті і де навчалися як майбутні офіцери. Деталі щодо присвоєння назв вулицям будуть названі пізніше, - додав Терехов.

Інформація про Максима Устименка

Уночі 29 червня, у відбиванні нападу РФ, на літаку F-16 загинув льотчик 1-го класу підполковник Максим Устименко. Пілот збив сім повітряних цілей, але постраждавши, почав втрачати висоту. Президент України Володимир Зеленський присвоїв звання Героя України загиблому пілоту.

Інформація про Олексія Месю

Олексій Месь, як пілот на F-16, загинув 26 серпня під час бойового завдання. Він був промисловим льотчиком і відданим воїном. Президент України також присвоїв звання Героя України покійному полковнику Олексію Месю.

Загалом, варто відзначити, що обидва льотчики показали величезну храбрість та відданість у захисті своєї країни, і їхні імена будуть назавжди запам'ятовані у серцях українців.

Поіменне присвоєння вулиць на честь Героїв України Максима Устименка та Олексія Месі у Харкові відображає вдячність міста і пам'ять про героїчні вчинки цих льотчиків, які віддали своє життя за Україну. їхні подвиги стали прикладом хоробрості і відваги для нащадків, а їх імена залишаться назавжди в історії Харкова.

Читайте також

Реклама