Найпопулярніше зараз

У Києві затримали водія Jeep, який збив на смерть пенсіонерку на пішохідному переході

Затримання водія Jeep у Києві
У столиці правоохоронці заарештували водія автомобіля Jeep, який на пішохідному переході скоїв смертельний наїзд на літню жінку.

Трагічний випадок у Києві

Як повідомляє Главком: У Києві поліція затримала водія, який скоїв смертельний наїзд на літню жінку на пішохідному переході 29 грудня. Аварія сталася близько 13:00 на перехресті вулиць Якуба Коласа та Гната Юри у Святошинському районі. Водій автомобіля Jeep Grand Cherokee, 48 років, наїхав на пенсіонерку, яка, на жаль, загинула на місці пригоди.

Після інциденту водій був затриманий у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Слідчі органи розпочали кримінальне провадження за частиною 2 статті 286 Кримінального кодексу України. Санкція цієї статті передбачає покарання до восьми років ув’язнення.

Заклик до дотримання правил

Цей трагічний випадок став ще одним прикладом небезпечності дорожнього руху, особливо на пішохідних переходах. Поліція закликає водіїв дотримуватись правил дорожнього руху та бути уважними на дорозі, адже людське життя - найцінніше.

Цей інцидент підкреслює важливість дотримання правил дорожнього руху, особливо в зонах, де люди можуть перетинати дорогу. Влада та правоохоронні органи продовжують працювати над підвищенням безпеки на дорогах, що включає в себе:

  • Контроль за поведінкою водіїв
  • Активну інформаційну кампанію з метою підвищення свідомості серед учасників дорожнього руху

Читайте також

Реклама