У Китаї через шторм перекинулися човни з десятками туристів: є загиблі


Унаслідок шторму біля міста Біцзе в провінції Гуйчжоу загинуло дев'ять туристів. Чотири круїзні судна були перекинуті сильним вітром. Про це повідомляє «Главком» з посиланням на Reuters.
В результаті погідних умов, у воду потрапили 84 людини. 74 з них були врятовані, але одна зникла безвісти і її досі шукають. 70 постраждалих були доставлені до лікарні, але їхній стан стабільний.
Глава Китаю, Сі Цзіньпін, наказав зробити все можливе для пошуку і порятунку туристів. 500 рятувальників були залучені для цієї місії. Він також заявив про необхідність посилення заходів безпеки, оскільки нещасливі випадки стаються частіше на туристичних об'єктах та публічних місцях.
Нагадаємо, що ввечері 3 травня Київ був охоплений пиловою бурею, яку спостерігали також у Київській, Житомирській та Рівненській областях.
Раніше, 2 травня Москву та область накрило рекордним за 116 років снігопадом. За 36 годин випало 43 мм опадів, що становить близько 70% місячної норми за даними метеорологів.
Науковці з НАСА також заявили, що величезна штучна споруда в Китаї, відома як гребля «Три ущелини», може впливати на обертання Землі. Дослідження представили доктори з Центру космічних польотів Годдарда при НАСА.
Читайте також



