У Китаї відкрили найвищий міст у світі: як він виглядає зсередини
Журналіст
Ганна Ткач
29.09.2025 - 00:10
720 переглянули
Як повідомляє glavcom.ua: У Китаї відкрили "найвищий міст у світі", який значно полегшить життя місцевим мешканцям у провінції Гуйчжоу. Міст Хуацзян простягнувся через Великий каньйон на висоті 625 метрів над річкою Бейпан, маючи дві смуги руху і додаткову смугу безпеки в обох напрямках.
Китайський міст є у дев'ять разів вищим за міст Золоті Ворота у Сан-Франциско та вдвічі вищим за Ейфелеву вежу в Парижі. Він лише трошки не досягає висоти найвищого хмарочосу в Китаї - 128-поверхової Шанхайської вежі, що має 632 метри.
Окрім того, міст дозволяє мешканцям і гостям насолоджуватися захоплюючим панорамним краєвидом, а також зв'язує різні райони, забезпечуючи швидкий та зручний транспортний шлях через Великий каньйон.
Читайте також
У Києві тижневе обмеження руху через ремонт асфальту
сьогодні, 03:44
43 переглянули
Кримський міст атакували безпілотники: рекордні черги з майже 3000 авто
сьогодні, 02:16
51 переглянули
Чотири країни виділили понад 3 млн євро на транспорт України
вчора, 19:12
72 переглянули

