У машини кортежу президента Сербії на ходу відлетіло колесо (відео)


Під час руху автокортежа президента Сербії Александара Вучича, в одному з автомобілів, в якому перебував сербський лідер, відбулось відкриття колеса. Про це повідомляє видання Еuronews.
На шляху до Мокрина у мене лопнуло колесо
Однак виявляється, що насправді ця ситуація могла стати трагедією. Запис з відеореєстратора показує, що в авто, в якому їхав президент, могло не спуститися колесо, а відвалитися цілком. Автомобіль має броню і призначений для перевезення посадових осіб, тому поки невідомо, як відбулося відкриття колеса.
Охорона президента швидко реагувала і вдалося уникнути серйозної аварії, ніхто не постраждав. Подальше розслідування встановить причини інциденту.
Нагадаємо, у травні 2024 року поліція в Сербії затримала особу, яка загрожувала безпеці президента Александара Вучича після нападу на прем'єра Словаччини Роберта Фіцо.
Варто відзначити, що на початку 2020 року президент Вучич розповів, що вперше за два з половиною роки він спілкувався з президентом Росії Володимиром Путіним. Зустріч відбулася з нагоди 80-ї річниці визволення Белграда. Вучич називав їх розмову "хорошою, відкритою, довгою та змістовною".
Читайте також

