У Мексиці знайшли 265-метровий тунель до США з освітленням та вентиляцією
Виявлення тунелю в Тіхуані
Як повідомляє Главком: У Мексиці, в місті Тіхуана, поліція під час рейду виявила тунель довжиною 265 метрів, який веде до штату Каліфорнія (США). Цей тунель, глибиною близько шести метрів, мав освітлення, вентиляцію та електронний розсувний механізм. Влада вважає, що його використовували для контрабанди наркотиків, вибухівки та зброї.
Знаходжені під час рейду боєприпаси, мобільні телефони, банківські картки та метамфетамін свідчать про можливе використання тунелю для незаконних дій. Знаходження тунелю підтвердило Управління розслідувань Міністерства внутрішньої безпеки США, а на місці працювали агенти Сан-Дієго. Докази та предмети, виявлені під час рейду, були передані до прокуратури штату Каліфорнія.
Ситуація на кордоні
Цей рейд був проведений напередодні чемпіонату світу з футболу, який відбудеться в США, Мексиці та Канаді. Ситуація з тунелями, які використовуються для контрабанди, залишається серйозною проблемою на кордоні між Мексикою та США.
Виявлення тунелю підкреслює постійну загрозу, пов'язану з наркотрафіком і незаконною торгівлею між двома країнами. - Джерело невідоме
Незважаючи на зусилля правоохоронних органів, такі інфраструктурні об'єкти продовжують функціонувати, що свідчить про складність боротьби з організованою злочинністю в регіоні. Рейди, подібні до цього, можуть стати важливими кроками у виявленні і закритті шляхів контрабанди, особливо в контексті майбутніх міжнародних подій, які можуть привернути підвищену увагу до безпеки на кордоні.
Читайте також

