Прем’єр Баварії закликає до депортації українців з Німеччини: що стало причиною
Журналіст
Ганна Ткач
06.09.2025 - 22:10
695 переглянули
Прем'єр-міністр Баварії Маркус Зедер запропонував вивести українців із Німеччини задля поліпшення безпеки в Україні, особливо підкресливши необхідність змін у системі страхування доходів громадян. Він зазначив, що частина українців без права на проживання має бути репатрійована або депортована. Однак, Зедер висловив сумнів у просуванні НАТО в Україні через реакцію Росії та обмежені можливості німецького бундесверу. Також слід відзначити активний відмовляючий став Польщі у наданні статусу біженця українцям.
Читайте також
Україна масштабує удари середньої дальності для знищення логістики РФ
сьогодні, 01:05
38 переглянули
Українським митникам планують підняти зарплати до 72 000 гривень
сьогодні, 00:48
37 переглянули
Ціни на пальне в Україні: бензин А-95 подешевшав до 75,20 грн
вчора, 23:41
52 переглянули

