Україна та Китай провели консультації в Пекіні: про що домовилися сторони
Журналіст
Ганна Ткач
19.12.2025 - 23:01
236 переглянули
Як повідомляє МЗС: У Пекіні відбулися українсько-китайські політичні консультації за участю першого заступника міністра закордонних справ України Сергія Кислиці та помічника (у рангу заступника) міністра закордонних справ Китаю Лю Біня.
Під час зустрічі вони обговорили різноманітні актуальні питання, включаючи плани майбутнього співробітництва, підвищення торговельно-економічної співпраці та взаємодію в рамках міжнародних організацій.
Українсько-китайські відносини знаходяться на високому рівні, і такі консультації допомагають уточнювати приоритети співпраці між обома країнами. Розмови про поглиблення співробітництва у різних сферах відображають загальний дух партнерства та взаємодії між Україною та Китаєм.
Читайте також
США вперше дали згоду на ліцензії для виробництва ППО в Україні
сьогодні, 14:08
55 переглянули
GGBET став титульним спонсором чемпіонату України з баскетболу 3х3
сьогодні, 06:05
74 переглянули

