У Першотравенську озброєні люди влаштували погром в лікарні, побили лікаря і поставили його навколішки

В місті Першотравенську Дніпропетровської області група озброєних людей розгромила кабінет реанімації в міській лікарні, побивши чергового лікаря. Інцидент стався вночі 3 червня, але відомо про нього стало тільки зараз.

Напад на лікарню стався після того, як черговий лікар відмовився приїжджати за викликом на допомогу до п'яної компанії. Лікар пояснив, що за законом не має права залишати робоче місце і порадив викликати швидку, пише видання vesti-ukr.

Через деякий час до лікарні під'їхали люди на позашляховиках. Чергового лікаря побили, виламали двері і розгромили кабінет реанімації. Після цього лікаря поставили на коліна і під загрозою розстрілу змусили вибачатися.

Очевидці викликали на місце події поліцію, яка чомусь приїхала лише через 40 хвилин. Але зайди в лікарню правохоронці не змогли, так як її оточили та заблокували озброєні "братки" з банди. За словами місцевих жителів, нападаючими були члени місцевого збройного угрупування, яким керує місцевий бізнесмен.

Зараз черговий лікар знаходиться в реанімаційному відділенні. У нього черепно-мозкова травма, переломи ребер, кінцівок, великі гематоми на тілі. По факту відкрито кримінальне провадження.