Військові отримають знижку 20% на ліки Дарниця: як це працює
Журналіст
Ганна Ткач
26.11.2025 - 18:01
466 переглянули
Як повідомляє Мін. Оборони: У програмі "Плюси в Армія+" тепер діє знижка 20% на всі ліки в аптеках-партнерах Дарниці для військовослужбовців. Це стало можливим завдяки опитуванню, в якому військові визначили медичні послуги як одні з найбільш шукаючих категорій. Спеціальний персональний штрихкод потрібно згенерувати раз на місяць у застосунку і показати в аптеці, щоб скористатися акцією. Знижка не сумується з іншими акціями та не діє при онлайн-замовленнях.
Долучайтесь до програми "Плюси в Армія+" та скористайтеся цією вигідною пропозицією для військовослужбовців!
Читайте також
Путін заявив про готовність до діалогу на основі Стамбула
сьогодні, 12:44
56 переглянули
ГУР розкрило реальну чисельність армії Білорусі
вчора, 23:16
80 переглянули

