Атаки дронів у Росії: масовані удари по підстанціях та НПЗ
Журналіст
Ганна Ткач
04.11.2025 - 06:05
499 переглянули
Як повідомляє glavcom.ua: У Росії сталися вибухи, які спричинили пошкодження електростанцій та нафтохімічних заводів. У Волгоградській області російської Федерації постраждала підстанція "Фроловська" через напад дронів, що спричинив пожежу. В Нижегородській області дрони атакували нафтопереробний завод у Кстово. А в Башкирії сталися масштабні вибухи на нафтохімічному заводі, що призвело до пожежі та часткового зруйнування цеху.
Також в інших новинах - румунський робітник, врятований із-під завалів історичної вежі у Римі, помер у лікарні після госпіталізації. І лавина на горі Ялунг-Рі в Непалі забрала життя семи осіб, серед яких п'ятеро альпіністів і двоє непальських гідів.
У результаті серії вибухів у Росії постраждали електростанції та нафтохімічні заводи, що призвело до значних матеріальних збитків та потенційної загрози для довкілля. Також у світі сталося кілька трагедій, зокрема загибель румунського робітника та альпіністів у Непалі через лавини.
Читайте також
Трамп зупинив удари по Ірану заради відкриття Ормузької протоки
сьогодні, 01:05
149 переглянули

