Рекордний дефіцит бюджету Росії: чому Кремль не зупиняє війну
Журналіст
Ганна Ткач
02.10.2025 - 16:15
703 переглянули
Як повідомляє hvylya.net: У Росії зафіксували рекордний дефіцит бюджету з усіх часів ведення повномасштабної війни проти України. Про це повідомляє Центр протидії дезінформації.
Очікується, що до кінця 2025 року дефіцит складе 5,7 трлн рублів (приблизно $68 млрд), майже удвічі більше, ніж планувалося раніше. Причиною цього є зниження доходів, зокрема з нафти й газу, при незмінних витратах на ведення війни. Уряд збільшує податки, вводить нові збори для бізнесу та планує збільшити державний борг для компенсації бюджетних втрат.
"Попри економічні труднощі та величезний дефіцит бюджету, Кремль продовжує жертвувати стабільністю власної держави та її перспективами для проведення агресивної війни проти України. Економіка не витримує величезних витрат на війну, і цифри це підтверджують. Ресурси підлягають виснаженню, проте Кремль продовжує вкладати усі зусилля у ведення війни, що призводить до серйозних економічних проблем у Росії", - зауважили у Центрі.
Уряд Росії фіксує рекордний дефіцит бюджету у зв'язку зі спадом доходів та незмінними витратами на війну. Це може призвести до серйозних економічних проблем для країни в майбутньому.
Читайте також
Петербурзький економфорум стартує після атаки дронів та пожежі на нафтотерміналі
вчора, 20:52
100 переглянули
Ветерани коштуватимуть Україні 15 мільярдів доларів щороку
вчора, 19:24
121 переглянули
США депортували понад 900 тисяч мігрантів після повернення Трампа
вчора, 18:08
126 переглянули
Кремль шукає вихід з війни через тиск на Путіна
вчора, 16:01
129 переглянули

