У САП заявили про тиск на прокуратуру після підписання підозри Татарову

Підписання підозри заступнику голови Офісу президента Олегу Татарову в ДБР вважають необґрунтованим і називають це "притягненням до відповідальності невинної особи". У зв'язку з цим напередодні 2021 року у відомстві порушили кримінальне провадження, в якому розслідують правомірність підписання підозри Татарову.

Про це стало відомо з інтерв'ю в.о. голови Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Максима Грищука виданню "Бабель".  Сам Грищук вважає, що у справі, яка стосується Татарова, невинних осіб немає, пише INKORR.com

"Тут важко щось коментувати. Я дізнався про це зі ЗМІ. Потім мені підтвердили, що таке виробництво дійсно існує. Я сприймаю це як своєрідну спробу тиску. Там немає "невинної особи", всі рішення обґрунтовані", - повідомив Грищук журналісту.

Грищук також повідомив, що сьогодні справу, в рамках якої було підписано підозру Татарову, розслідують у Службі безпеки України. "Згідно ЄРДР, орган розслідування - СБУ. Якщо я не помиляюся, 30 січня закінчуються терміни (розслідування)", - прокоментував ситуацію з кримінальним провадженням Грищук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Татаров пригрозив Єрмаку, що зіллє нюанси у справі вагнерівців, і був усунений від доступу до Зеленського

Раніше повідомлялося, що 21 грудня заступник керівника офісу Президента Олег Татаров прийшов в Національне антикорупційне бюро України, де йому вручили повідомлення про підозру. Йдеться про видачу недостовірного письмового висновку судового експерта у справі про заволодіння коштами Нацгвардії.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментувати: