Удар по Ірану: кількість жертв серед цивільного населення перевищила тисячу
Жертви серед цивільного населення Ірану
Як повідомляє Главком: Інформаційне агентство HRANA повідомляє про жертви серед цивільного населення Ірану внаслідок ударів США та Ізраїлю. Станом на 7 березня кількість загиблих мирних жителів зросла до 1172 осіб, серед яких щонайменше 194 дітей. Загалом унаслідок цих конфліктів також загинуло 176 військовослужбовців.
Пошкодження об'єктів та гуманітарна криза
В період з четверга до п'ятниці ввечері за східним часом були зафіксовані пошкодження об'єктів, охоронюваних міжнародним правом. Серед них:
- об'єкт Червоного Півмісяця;
- три житлові будинки в Тегерані;
- об'єкт Національної іранської нафтової компанії.
За оцінками HRANA, в 12-денній війні минулого літа в Ірані загинуло 1190 людей.
Президент Ірану Масуд Пезешкіан виступив із заявою в суботу, 7 березня, в ефірі державного телебачення, де висловив свої співчуття та перепрошення стосовно жертв, що постраждали внаслідок цих військових дій. Ситуація залишається напруженою, а міжнародна спільнота продовжує стежити за розвитком подій.
Ці події вказують на зростаючу гуманітарну кризу в Ірані, де тривалі конфлікти призводять до значних втрат серед цивільного населення. У контексті глобальної політичної ситуації, дії США та Ізраїлю викликають занепокоєння серед міжнародних організацій, які закликають до дотримання прав людини та захисту мирних жителів. На фоні таких подій, важливо, щоб міжнародна спільнота знаходила способи вирішення конфліктів, які б враховували гуманітарні аспекти і потреби населення.
Читайте також

